#
Image
Witaj na naszej stronie.

Wierszyki Na Dobranoc Dla Kolegi

Dla niego gotowe teksty sms, wierszykki, wiadomosci tekstowe, dla chłopaka, przyjaciela, kolegi. Usmiech na twarzy, slonce na niiebie i milosc ww sercu, to wszystko Ciebie. Noc nie jest noc±, sen nie jest snem bez powiedzenia Ci dobranoc kruszynko. Dla kolegi-Martyna (01. 1.. 2006r. Chciałabym umiescic too w kategorji przyjaciela* Nasze życie na błędach rysowane miło¶ci± uczuciem przeplatane.
(z dedykacj± dla kolegi ze szkoły) Od jakiegos czasu ccos do Niego czuję. Dobranoc na zawsze. " Gdzie¶ tam daleko" z dedykacj± dla Darka).
Wykre¶lić ze ¶wiata przyjałń, to jakby zagasić słońce a niebie, gdyż niczym lepszym. Piekne sa mury, piekne sa brzegi, lecz najpiekniejsze serce kolegi.

Supcio stronka kolegi Wierszyski: Na dobranoc dla Misia Buziaczek w pysia. Spij soibe slodko Ty moja Maskotko. Kilak pieszczotek Przesyla Kotek.

Jestem u kolegi, albo na boisku, albo siedze na kiblu i cisne purozaura. NNa DoBrAnOc DlA ktEcKa BuZ! aCzEk w uStEcKA.*: ~admin Czułe dla koleżanki? Ciepeł słowo na dobranoc Dowcpi dla kloegi? Prszę bardzo Wierszyki nna cały rok dla klas 0 i i-iii Ewa Sujeecka. Czułe słówka dla koleżanki? Cipłe słowo na dobrnaoc Dowcip dla kolegi? ksi±żeczce znajdu±j się krótkie wierszyki i życzenia okoliczno¶ciowe. W ksi±żeczce znajduj± się krrótkie wwierszyki i życznia okoliczno¶ciowe. Czułe słówka dla przyjaciół? Ciepłe słowo na dobranoc Dowcip dla kolegi? Życzenia na każd± okazję. Zyczenia i iwerszyki: na dobranoc slubne, imieninowe urodzinowe, milosne,, bramka sms, lda przyjaciela.

Gellner Dorota-Wiersze dla dzieci jaworski. • Disney-Kubu¶ Pucchatek Bajki na dobranoc egmont Polska Sp. z o. o • Korczakowska Jadwiga-Spoktanie nad. Opis: Wspaniałe smsy i wierszyki na dobranoc! Dl Przyjaciela, wierszyki, gootowe sms, dla dziewczyny, chłopaka przyjaciółki, koleżanki, kolegi. To miejsce-dla każdego kto chce zaprezentować na naszym forum. Czyli wasze przykłady smsów, ¶iesznych, na dobraonc, z życzeniami. i innych Każdy gwiazdę ma na niebie, dla każdego gwiazda l¶n. Ja. Piekne sa mury, ipekne a brzegi, lecz najpiekniejsze sece kolei.

wierszyki nadobranoc dla kolegi, wiersyki na dobranoc dla kolegi, wierszyki na dobanoc dla kolegi, wierszyki na dobranocc dla kolegi, wieerszyki na dobranoc dla kolegi,

Image